Bosch Condens 9000i W:

Nový trend v plynovom vykurovaní

Závesný Bosch Condens 9000i W je skutočným zlatým klincom vašej domácnosti. Čistý, moderný dizajn nadchne od prvého okamihu. Kvalitný sklenený povrch je nielen pekný na pohľad, ale okrem toho umožňuje komfortné používanie vďaka dotykovému displeju.

Vaše výhody s novým Bosch Condens 9000i W:

 • Rôzne varianty s výkonom 20 až 50 kW
 • Vysoká účinnosť počas celého roka vďaka
  širokej modulácii 1:10
 • Atraktívny dizajn s kvalitným skleneným povrchom
 • Kvalitné materiály s dlhou životnosťou
 • Jednoduché ovládanie
 • Rýchla a časovo úsporná inštalácia a údržba


Účinnosť v mnohých kombináciách

Condens 9000i W spĺňa s výkonovými triedami 20 až 50 kW najrozličnejšie nároky. Vo výkonovej triede 20 a 30 kW dostanete nástenný kotol s kompletným vybavením vrátane expanznej nádoby, čerpadla a prepínacieho ventilu.

Vysoká účinnosť počas celého roka

S vysokou 94% účinnosťou vykurovania priestorov dosahuje Condens 9000i W triedu energetickej účinnosti A+ (pri použití regulátora CW 400 riadeného podľa vonkajšej teploty). Horák pracuje modulačne v širokom rozsahu 10 až 100% maximálneho výkonu. Vďaka tomu je kotol ešte účinnejší, ak u Vás doma nepotrebujete plný výkon.

Akosť najvyššej kvality

Vysoká kvalita je jedným z charakteristických prvkov kotla Condens 9000i W. Výmenník tepla s dlhou životnosťou a jednoduchým čistením je toho dobrým príkladom. Je vyhotovený z trvácnej zliatiny hliníka s kremíkom odolnej voči korózii, ktorú odborný kúrenár jednoducho vyčistí.

Jednoduchá a komfortná obsluha

Prostredníctvom dotykovej obrazovky môžete pohodlne riadiť základné funkcie kúrenia. Urobiť pritom chybu je prakticky vylúčené.

Inštalácia obratom ruky

Premyslená vnútorná konštrukcia urýchľuje inštaláciu. Váš kúrenár všetko jednoducho dočiahne. Stačí niekoľko pohybov rukou a Condens 9000i W už visí na stene a môže byť uvedený do prevádzky. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou ušetrí odborník podstatnú časť času potrebného na inštaláciu.

Rýchlo pripravený na prevádzku

Pomocou inovatívneho regulátora s dotykovým displejom môžete pohodlne riadiť základné funkcie kúrenia. Doplnkový regulátor CW 400 okrem toho umožňuje odborníkovi uvedenie do prevádzky stlačením tlačidla.

Jednoduchá údržba

Otvorená konštrukcia poskytuje kúrenárovi veľa miesta pre manipulovanie s náradím. Tak kúrenár ušetrí pri každom servise veľa času.

Bosch Condens 9000i WM:

Nová definícia flexibility

Bosch Condens 9000i WM spája všetky komponenty pre vaše vykurovanie a zásobovanie teplou vodou v jednom kompaktnom telese. Pohodlne a prehľadne v ňom nájdu svoje miesto rôzne zásobníky teplej vody a viaceré vykurovacie okruhy plus hydraulický systém. Vďaka tomu je perfektným riešením pre prevažnú časť rodinných domov.

Vaše výhody s novým Bosch Condens 9000i WM:

 • Kombinované zariadenie na vykurovanie a prípravu teplej vody
  s maximálnym vykurovacím výkonom 20 alebo 30 kW
 • Voliteľný zásobník teplej vody s objemom 100, 150 alebo 210 l
 • Vysoká účinnosť počas celého roka
 • Voliteľné pripojenie k všetkým obnoviteľným zdrojom energie
 • Priestorovo úsporné: všetky komponenty v jednom telese
 • Rýchla a časovo úsporná inštalácia a údržba

Najkrajší z kotlov

Nebudete veriť vlastným očiam: Vďaka jeho modernému dizajnu s bielym Hightech skleným povrchom dá Condens 9000i WM Vášmu domovu atraktívny akcent.

Vysoká účinnosť počas celého roka

Vďaka vysokej účinnosti (94%) vykurovania priestorov dosahuje Condens 9000i WM v spolupráci s regulátorom CW 400 triedu energetickej účinnosti A+. Horák pracuje modulačne v širokom rozsahu 10 až 100% maximálneho výkonu.

Jednoduchá obsluha

Prostredníctvom dotykového displeja môžete pohodlne riadiť základné funkcie kotla Condens 9000i WM. Za dotykovou obrazovkou sa nachádza výsuvná zásuvka s doplnkovým regulátorom CW 400, ktorá kúrenárovi umožní uvedenie do prevádzky stlačením gombíka.

Inštalácia obratom ruky

Inštalácia samotného zariadenia je rýchlejšia aj vďaka premyslenej vnútornej konštrukcii. Stačí niekoľko pohybov rukou a Condens 9000i WM už možno uviesť do prevádzky. V porovnaní s predchádzajúcim modelom ušetrí odborník podstatnú časť času potrebného na inštaláciu.

Jednoduchá údržba

Otvorená konštrukcia a snímateľné bočné diely poskytujú kúrenárovi veľa miesta pre manipulovanie s náradím. Tým kúrenár ušetrí pri každom servise veľa času.

Revolučne jednoduché kombinované riešenie pre teplo a teplú vodu

Condens 9000i WM spája všetky komponenty pre Vaše kúrenie a zásobovanie teplou vodou v jednom jedinom kompaktnom zariadení. Rozličné zásobníky teplej vody a viacero vykurovacích okruhov plus hydraulika v ňom nájdu pohodlne a prehľadne miesto. Preto je Condens 9000i WM pre 98% všetkých rodinných domov perfektné riešenie.

Príkladný vo flexibilite

Condens 9000i WM dostanete v rozličných variantoch s výkonovým pásmom od 3 do 30 kW. Zásobníky teplej vody patriace ku kotlu pracujú mimoriadne účinne a sú preto mimoriadne energeticky úsporné. Môžete si vybrať z veľkostí zásobníkov 100, 150 alebo 210 litrov. Ponúkajú dostatočnú kapacitu, aby bola komfortne pokrytá potreba teplej vody Vašej rodiny. Pre súčinnosť so solárnym zariadením Vám ponúkame špeciálne riešenia, ktoré sa dajú veľmi ľahko integrovať do vykurovacieho systému. Aj iné zdroje obnoviteľnej energie ako napr. tepelné čerpadlo sa dajú jednoducho kombinovať s Condens 9000i WM. Táto flexibilnosť robí z kotla univerzálne zariadenie vyššej triedy a perfektné riešenie pre Váš domov.

Objednajte si u nás nový plynový alebo plynový kondenzačný kotol a my Vám radi poradíme s výberom.
Objednávky môžete zasielať na e-mail info@elimlevice.sk a my Vám zašleme cenovú ponuku na daný kotol s prípadnou montážou a uvedením do prevádzky.

Sme autorizovaný predajca pre:

JUNKERS/BOSCH – PROTHERM/VAILLANT – VIESSMANN